Tanıtım Filmi

info@mrseo.com.tr

tanitim filmi yonetmenSeo adına gerekli olan tek bir noktayı bile atlamıyoruz. En önemli konulardan birisi olan tanıtım filmleri firmanız için biz kusursuz bir şekilde sizlerin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda projelendirilerek çekim kararı alınır. Tanıtım filmi çekimi ile hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı, direkt olarak profesyonel bir şekilde verebilirsiniz. Bu sayede müşteri firmanızın kurumsallığını anlayarak olumlu dönüşler sağlaması için ilk adımları siz atmış olursunuz.

Teknolojinin gelişmesi ile sektörler arası artan rekabeti kırmak için rakiplerinizden her zaman farklı olmalısınız. Bu hususu dikkate alan firmalar Tanıtım filmlerinde yoğun talep görmesine sebep olmuştur. Doğru ve profesyonel tanıtım filmi donanım ile ve doğru bir şekilde kurgusunun hazırlanması gerekmektedir. Prodüksiyon ekibimiz ile bu hizmeti kurumsallık çerçevesinde kaliteli bir şekilde sunuyoruz.

Kullanmış olduğumuz araçlarımız ileri derecede son teknolojiye sahiptir. Bu özelliği dikkate alarak sizlere UHD 4K tanıtım filmleri ayarlayabiliyoruz. Bunların yanı sıra konusunda eğitim almış ekiplerimiz sizlerin istekleri doğrultusunda profesyonel olarak sizin istemiş olduğunuz noktaya geliyoruz.

Tanıtım Filmleri İş alımında ayırmış olduğunuz bütçenin karşılığını alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Çalıştığımız yönetmen ile oluşturacağınız toplantıda sizlere hangi konuda nasıl ve doğru bir şekilde ilerlemede yardımcı olacaktır. Milyon dolarlar harcayarak bir reklam filmi düzenleyen firmalar yerine daha ölçekli rakamlar ile eşit düzeyde reklam filmlerine sahip olabilirsiniz çünkü biz ekibimizin profesyonelliğine güveniyoruz.

tanitim-filmleri

Tanıtım Filmlerinin Çekim Aşaması

Çekimler için dikkat çok önemlidir. Her bir ayrıntıyı atlamadan vurgulanması gereken durumları abartıya kaçmadan efektlerle dikkat çekmesi gerekmektedir. Prodüksiyon ekibimiz bilinçli bir şekilde müşteri talepleri doğrultusunda hazırlanmaktadır.

Talebiniz ardından çekimler için talepleriniz değerlendirilerek onayınız ile birlikte senaryo hazırlanır. Hazırlanan senaryoda vurgu yapılmasını istediğiniz ürün veya hizmetlerin özellikleri ön plana çıkartılarak dikkat çekilmesi için ayrı bir çalışma gerçekleştirilecektir. Bu hususların profesyonelce hazırlanması halinde kullanılacak ekipmanlar doğu bir şekilde seçimi yapılacaktır. En önemli noktalardan birisi donanım olduğu için yanlış seçilmesi durumunda firmanızdaki etkisi beklendiğinden az olacaktır. Tanıtım Filmi için bizi tercih ederek, doğru yerde doğru zamanlama ile tam etkiyi yaratabilecek çalışmaya sahip olabilirsiniz. Seçilen mekân sayesinde rakiplerinizin yapmış oldukları tanıtımların bile bir adım önünde olacağınızdan şüpheniz olmasın. Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin etkisini arttırmak için mekân kaliteli bir biçimde hazırlanarak gerekli araçlar kadraja yerleştirilir. Özel olarak istekler dikkate alınarak uygun mekân yaratılır. Işıklandırmalar vurgu yapılacak noktayı boğmayacak şekilde ayarlanır. Özellikle tonlamaya dikkat edilerek profesyonel bir iş çıkarttırılır. Ayrıca manken tercihinde bulunma imkânlıda sunuyoruz! Bay veya Bayan olarak istemiş olduğunuz mankenleri dilediğiniz gibi seçip marka yüzünüz yapabilirsiniz. Konusunda eğitimlerini tamamlamış uzmanlarımız ile tanıtım filminiz talepleriniz doğrultusunda ilerleyecek markanızı Türkiye’ye veya dünya’ya duyurmak için büyük bir fırsatı makul fiyatlandırmalar ile sizlere kusursuz bir şekilde sunuyoruz.

seo