Sosyal Medya

info@mrseo.com.tr

Sosyal Medya Hesaplarına Neden Sahip Olmalıyız?

Sosyal medyada yer almanız sizi basit olarak düşük maliyetle hedef kitlenize direkt olarak etkileşime geçmenizi sağlayacaktır.

Markanızın sektördeki gücünü arttırmak için, sosyal medya üzerinde doğru bir şekilde ne kadar bahsedilirse o derecede marka değeri artar. Aktif olarak profesyonel bir şekilde sosyal medyanın kullanımı firmanızın değerini artırır ve ürün ve hizmetleriniz paylaşılarak sık olarak paylaşımlarda bulunularak, firmanızı tavsiye olarak çevrelerine sunumunu gerçekleştirirler.  Bu durum gerçekleştiği noktada doğal olarak sektörde lider firmalardan birisi olabileceksiniz.

MR SEO firmanızı temsilen oluşturmuş olduğu kampanya ve çekilişler ile ulaşmış olduğu hedef kitleyi daima aktif tutmayı hedef eder. Yapmış olduğumuz kampanya ve çekilişlerden firma tarafından kesinlikle bir ücret talep edilmez.

sosyal medya danismanligi

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Pasif olarak kullanılan sosyal medyada başarı asla beklenemez aktif olarak kullanımı durumunda etkilerini yavaş yavaş görmeye başlayacaksınız. Aktif olmasının haricinde doğru ve gelen kullanıcıları sıkmayacak paylaşımlarda bulunulması kullanıcının sayfayı benimseyeceği anlamına gelmektedir. Unutmayın ki yapılacak her paylaşım firmanıza temsilen yapılacak paylaşımlardır. Durum bu şekilde olduğu için, kullanmış olduğunuz dil seçmiş olduğunuz kelimler doğrudan orantılı olarak etkileyici bir unsurdur diyebiliriz.

MR SEO sosyal medya çalışmalarında hedef kitlenizle doğrudan iletişime geçtiği için kullanıcıların istek ve arzularına göre yapılacak çalışmaların analizini gerçekleştirdikten sonra uygun çalışmalara başlıyor. Paylaşımda bulunan çalışmalarda yapılan yorumlar analize sokularak sektördeki eksiklikler giderilir ve ardından yapılan paylaşımlar alınan tedbirlere göre yapılır. Bu sayede ürün veya hizmetlerinizin satışları çalışmalara doğru orantılı bir şekilde artmaktadır.

Firmalar sosyal medya hesaplarını kurduktan sonra sadece yayınladıkları içerikler ile ilgi odağı olmayı başaramadıkları için, sosyal medyanın etkisini analiz edemiyorlar ve gerekli özeni göstermemekle birlikte bir lüks olarak görüyorlar.  Sosyal medyanın bir lüks olarak algılanması yerine bir ihtiyaç olarak algılanarak çalışmalara özen gösterilmesi gerektiğini MR SEO olarak bilgilendiriyoruz. TV ve radyo mecralarına büyük maliyetler harcayarak vermiş olduğunuz reklamda milyonlara ulaşabilirsiniz. Sosyal medyanın gelişmesi ile birlikte kullanıcılar milyonlara ulaşmıştır bu husus dikkate alındığı zaman daha az bir maliyet ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını etkili bir şekilde yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Çalışması

sosyal medya uzmani

  • Uzman ekiplerimiz gerekli analizleri yaptıktan sonra sosyal medya üzerinde ne gibi çalışmalar sürdürüyor?
  • Şirketinizin vizyon ve misyon bilgileri incelenerek, sosyal medyada ki konumunu belirliyoruz.
  • Ürünleriniz ve hizmetlerinizin arama potansiyeli keşfedilerek, sosyal medyada aktif duruma getiriyoruz.
  • Sosyal medya üzerindeki sektör rekabetini kırarak, hedeflenen müşteri kitlesi elde edilerek zirveye doğru yol alınıyor.
  • Kampanyalar düzenlenerek, firmaya kesinlikle bir maliyet çıkartmıyoruz. Kampanyalar sayesinde aktifliği koruyoruz.
  • Olabildiğince hızlı bir şekilde, hizmet ve ürünlerin tanıtımı doğru bir şekilde yapılıyor ve müşterinin aklında soru işareti bırakmıyoruz.
  • Sosyal medya üzerindeki aktifliği koruyarak gelen soruların cevabı en hızlı şekilde veriyoruz bu sayede olumlu dönüşler sağlanıyor.
  • Sektör üzerindeki güncel konular takip edilerek firmanın gelişmekte olduğu ispatlanıyor ve bu gelişmelerden firma haberdar ediliyor.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin daima arkasında olarak sizleri sosyal medyada SEO da olduğu gibi zirveye taşıyacak olan tek isim MR SEO’dur.

seo