Hakkımızda

info@mrseo.com.tr

MR SEO’yu bize değil referanslarımıza sorun…

MR SEO, Türkiye genelinde arama motorlarında yükselme arzularını gerçekleştirmek için kurumsal olarak hizmet veren lider firmadır. Bu MR SEO ve MR SEO ekiplerine çalışma hayatlarında anlam kazandırmaktadır.

MR SEO stratejisi, AR GE doğrultusunda tüm ekibi ile birlikte gelişmek için yatırımlarını kullanıcı odaklı olarak gerçekleştirmektedir. Güncel, etki yaratan ve dünya standartlarında araştırmalar gerçekleştirerek çalışmalarını bu yönde yapmaktadır.

MR SEO daima zirveyi hedefliyor ve arama motorlarında gerçekleşen güncellemeleri dikkate alarak yapmış olduğu çalışmalarda geç kalmadan uygulayarak, zirve yolundaki ele geçen büyük fırsatları daima değerlendiriyor. MR SEO müşterileri ve birlikte çalıştığı iş ortakları ile kullanıcı faydasına yarar sağlamaya dayalı sürdürülebilir ilişkiler kurmayı daima hedef ve ilke edinmiştir.

biz kimiz

Yapmış olduğumuz çalışmalar ile arama motorlarında yükselmenin garantisini referanslarımızın vermiş olduğu güven ile rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Yapmış olduğumuz işlerden dolayı bizleri tanımak için referanslarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tüm şeffaflığı ile karşınıza çıkan MR SEO müşterilerine kendisini tanıtmaktan çekince duymuyor. Her türlü detaylı bilgeye 0216 652 2222 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

FARKIMIZ

Sunduğumuz SEO içerikleri ve hazırladığımız faydalı eğitimler ile bizlerden hizmet alan veya almayan herkese SEO konusunda yol göstermek için büyük çaba sarf ediyoruz.  Sadece Türkiye’de değil dünya çapında gelişmeler yaparak, İngiltere, Almanya, Fransa ve Çin’de oluşturduğumuz ekiplerimiz ile dünyaya SEO üzerinden hüküm sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Türkiye’de sektördeki firmaların gelişmelerine fayda sağlayıp, pazar paylarını arttırarak, ülkemizdeki gelişim seviyesine katkılarda bulunmak.

  • Türkiye ve Dünya çapında internet üzerindeki etkileri arttırmak,
  • Kalıcı çözümler ile etkileşim sağlamak,
  • Sektördeki kurumsallığı sağlamanıza yardımcı olmak ve zirveyi elde ederek liderliği sağlamak
  • Kullanıcıların doğru ve yerinde bilgilere ulaşabilmesi için, müşterilere yapmış oldukları sorgulamalarda en doğru sonuçları karşılarına çıkartmak
  • Yüksek kalitede ürün veya hizmetlere çözümler sağlayarak siz müşterilerimizin güvenini kazanarak daha yüksek değerler sağlamak

Vizyonumuz

Optimizasyon olarak en etkili ve kalıcı çözümler üretmek hedefi ile gelişmeleri daima takip ederken, firmalara beklediklerinin en üst seviyesinde hizmetler sağlamak; dünya standartlarında oluşturmuş olduğumuz alt yapı ile MR SEO’nun dev kitlesini oluşturup, Türkiye’deki lider ve en ekonomik Optimizasyon şirketi olmak.

seo