Mobil Uygulama

info@mrseo.com.tr

Mobil Uygulama Günümüzde ANDROID ve IOS yazımlarının gelişmesi ile birlikte Masa üstü artık mobil ve tabletlere yönelmiş durumdadır. Bu husus dikkate alınarak, alınacak önlemler ile firmanızın sektördeki yerini koruyabilirsiniz. Firmanızın her türlü bilişim ihtiyaçlarını karşılayan MR SEO mobil uygulamalarınızı uzman ekipler tarafından kullanıcı dostu olarak hatasız bir şekilde kodluyor.

mobil-uygulama dilleri

Mobil Uygulama Tasarımı

Kullanıcıların en rahat ettikleri tasarım şekillerini analiz eden uzman ekiplerimiz sizlere bu doğrultuda dünya üzerinde trend olan tasarımlar gözlemlendikten sonra özen göstererek tasarlıyoruz.

Mobil uygulamalarda araştırma yapan MR SEO yapmış olduğu anketler ve röportajlar ile kullanıcıların en çok tasarıma özen gösterdikleri tespit edilmiştir. Dünya trendleri arasında yer alan tasarımları halka sunduk ve gerekli dokümanları kullanıcıların isteği yönünde hazırladık. Bu anlattıklarımızla sizlere tasarıma verdiğimiz büyük önemi vurgulamak istiyoruz. Bizler özel durumlar haricinde genellikle sade tasarımlar seçiyoruz bunun sebebi ise kullanışlı olmasıdır.

Her bir tasarımı firmaya özgü bir şekilde hazırladığımız için tamamen size ait eşsiz bir tasarıma sahip oluyorsunuz.  Tasarım esnasında yapılan işlemleri adım adım sizlere raporlamasını sunarak fikirleriniz ile birlikte sürdürüyoruz. Tasarımın demo halini sosyal medya aracılığı ile kullanıcı yorumlarına sunarak eksiklikler tamamlanıyor.

Her bir işletim sistemi için ayrı bir şekilde tasarlanan temanızdan olumlu sonuçlar alacağınızın garantisini sizlere MR SEO güvencesi ile veriyoruz.

mobil uygulama kodlari

Mobil uygulama Kodlaması

MRSEO gereksiz kodlamalara yer vermeyerek, uygulama hızınızı maksimuma çıkartıyor.

Yapılan tasarımının dünya standartları arasında yer alması, ağır bir şekilde ilerlemesi ile bir şey ifade etmeyecektir. Bunun bilincinde olan ekiplerimiz hız ile birlikte stabil bir çalışma yürütmektedir. Yazılımın fonksiyonları hatasız bir şekilde çalışmaması durumunda kullanıcıyı uygulamadan uzaklaştıracaktır.

Bu durumu en önemli hususlar arasına alan MR SEO hiçbir fonksiyonu atlamadan kusursuz bir şekilde hazırlamaya özen gösteriyor.  Türkiye’deki mobildeki internet erişimi olabileceğinden daha alt sınıflarda olduğunu göz ardı etmiyor, kodları optimize ederek hız kazandırıyoruz. Dünya’nın lider girişimcilerinden ve aynı zamanda Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg uygulamasında kullanmış olduğu Objective C ve Java dillerini kullanarak kusursuz bir hizmet sağladığımıza inanıyoruz. Bazı firmaların kullanmış olduğu HTML5 dili birçok sorunu da beraberinde getirdiği için bu kodlama dilinden uzak duruyoruz.

Veri güvenliliğinin önemi en az tasarım ve hız kadar önemli olması sebebi ile uygulamadaki kodlar özenle hazırlandıktan sonra teste tabi tutularak tüm açıklar giderildikten sonra teslimatı yapılıyor.

mobil-uygulamalar

Mobil Uygulama Testi

Sonuca ulaşan uygulamanın genel problemlerin tümü ile teste tabi tutularak sizlere raporlaması yapılır.

Son güncellemedeki problemler giderilerek ekran boyutlarına kadar görsel olarak bütün testleri geçtikten sonra uygulamadın yazılım kısmındaki fonksiyonları kontrole alınır bu kontrollerde herhangi bir hataya rastlanırsa müdahale edilerek kusursuz bir yazılım ortaya çıkartılır. Kötü amaçlı yazılımcılara karşı alınan önemler test edilerek hiçbir şekilde hacker saldırısına maruz kalmazsınız. Bu test aşamasında anketler ile kullanıcı doğrulamasına sunulan uygulamanız, gelen yorumlar eşliğinde tekrardan üzerinden geçilerek gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra teslimatı yapılıyor.

Mobil Uygulama Yayınlama

Tüm bu işlemlerin ardından, onayınız alındıktan sonra firma gereksinimlerine göre, APP STOR ve Google play’a ücretsiz bir şekilde yüklenir.

Yüklemelerde gerçekleşen kodlama hatalarından dolayı gerçekleşen tüm hatalar giderilerek, yükleme hızı için son optimizesi yapılarak yayın hayatına sizi temsil etmek için başlatıyoruz. İşletim sistemlerinde ki güncellemeler kontrol edilerek bu doğrultuda yükleler yapılıyor.

Hazırladığımız uygulamada kaliteli işler çıkartarak siz değerli müşterilerimizi daima referanslarımız içerisinde görmekten memnuniyet duyuyoruz. MR SEO ile Mobil uygulamalarda da yükseliyorsunuz!

seo