Kurumsal Müzik

info@mrseo.com.tr

Kurumsal müzik Jingle (cıngıl) olarak adlandırılmaktadır. Kurumsal bir müzik ile markanızın sektörde ki bilinirliğini önemli derecede arttırabileceğiniz bir etkendir. MR SEO olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda aldığımız sonuçlar, markanın oluşturulan doğru reklam planlamasında markanın sektördeki payının en az %30 oranla artış sağladığı tespit edildi. Kurumsal müzik oluşturarak medya planlamalarındaki firmanızın kartvizitini reklamlarınıza yansıtmış olursunuz. Dünya çapında kullanılan tek ortak nokta kurumsal müzik lisanıdır. MR SEO’yu seçerek profesyonel ekip ve stüdyo ile hazırlanan kurumsal müzik ile dünya çapında bir lisana sahip olabilirsiniz.

muzik

Bu lisana sahip olarak tv reklamlarında, video reklamlarında, intro müziklerinde ve aklınıza gelebilecek tüm sesli reklam mecralarında kullanabilirsiniz. Ürün veya markanızın akılda kalabilmesi için müzik eşliğinde hazırlanan tanıtımınız ile birçok kişinin aklına girmeyi başarabilirsiniz. Bu durumda ise kurumsal müziğiniz marka olmayı tek bir müzik ile başarmış olacak ve rakiplerinizden önde olmayı başaracaksınız.

Kurumsal müzik yapımı konusunda tecrübelerimiz ile sizlere uzman ekibimizle birlikte kaliteli işlemler çıkartıyoruz. Sektördeki tecrübemizin avantajını kullanarak daha önceden alınan başarısız sonuçları geride bıraktık ve tam profesyonellik içerisinde firmanızın kullanıcılarına markanızı beyinlerine müzik ile aşılıyoruz. Kurumsal müziği biz etkili bir resim olarak algılıyoruz ve çalışmalarımızda bir müziği nasıl insanların beyinlerine notalar eşliğinde resmedebiliriz diye çalışmalara başlıyor ve sonucunda başarıya sizin hedefleriniz doğrultusunda ulaşıyoruz. Bu husus üzerinde çalışarak reklam içerisinde çalan müzikleri değil de, müzik üzerinde oluşabilecek firmanın kurumsal kimliğini kullanıcılara veriyoruz.

kurumsal muzik

Müziğin yapım aşaması bittikten sonra onayınız alınması takdirde telif hakkı ile birlikte size teslimatı yapılmaktadır. Ayrıca ARGE tarafından medya sürekli araştırıldığı için sürekli güncel bilgiler elimizde oluyor bunun avantajı ile Kurumsal müziğiniz güncel ve yeni trendlere uygun bir şekilde kullanıcı odaklı olarak biçimlendiriliyor.

SEO yararına yaptığımız tüm faydalı hizmetler ile sektördeki bilinirliğimizi siz müşterilerimizin olumlu dönüşleri ile kazanmış bulunmaktayız. Buradaki hedefimiz ise her konumuzda olduğu gibi kullanıcılarımızın %100 olarak memnun kalmasını sağlamaktır. Bu memnuniyeti de sağlamak için sizin kullanıcılarınızı esas alarak onları memnun etmeyi başarıyoruz çünkü biz hedef kitlenizi yakalayacağınıza inanacağınıza kadar detaylara kadar iniyor, tekrardan seslendirme yapmaktan, farklı enstrümanlar kullanmaktan ve MR SEO’nun enerjisini size yansıtmaktan her daim mutluluk duyarız. Aksi bir durum bizim tarafımızdan kesinlikle kabul edilemez. Kurumsal müzik için ayrıntılı bilgiler almak isterseniz tek numara 0216 652 2222’dir. Siz değerli müşterilerimiz ile çalışmamızı sonlandırdığımız zaman aklınıza takılabilecek her türlü konuyu bize iletmekten çekinmeyiniz.

seo