Grafik Tasarımı

info@mrseo.com.tr

Çevremize baktığımızda görmüş olduğumuz,  dikkat çekmeyi başarabilen reklam tasarımlarının tümünü kapsayan özenle hazırlanması gereken bir daldır. Vurgulanmak istenilen kısa yazılar ile birlikte özel olarak hazırlanmış resimlerin birbiri ile uyumlu olması sonucunda ortaya çıkan tasarım ilgi odağı olmayı başarabilir.

adobe programlari

Grafik tasarımı kullanıcıların dikkatini çekmek adına yapılan görsel olarak hazırlanan bir iletişim sanatıdır. Grafik tasarımında ki amacımız reklamlara estetiklik katarak görselliğin dikkatini üzerine çekmesini sağlamaktır. Bizler bu sanatın hakkını vererek kurumsal kimlik, broşür, maskot vs. gibi aklınıza gelebilecek her türlü reklam mecrasında bulunabilecek işlemlerinize yapmış olduğumuz grafik tasarımı ile canlı ve görsellik katabiliyoruz.

Yaratıcılığımız ile birlikte MR SEO’nun hayal gücünü, teknolojinin son sürümleri ile birleştirdiğimiz zaman kullanıcıların gözünü firmanızdan alamayacaklarının garantisini sizlere sunuyoruz. Müşterilerinize iletmek istemiş olduğunuz mesajı kullandığımız objeler ile firmanızın hedefleri çerçevesinde istemiş olduğunuz çevreye iletilmesi üzere sizin görüş ve bildirimleriniz ile hazır hale getiriyoruz.

Günümüz şartlarında, bütün sektörlerin kullanmış olduğu vazgeçemedikleri alan reklam, estetiklik ve günümüz trendlerine uygun olarak tasarlanan grafik çalışmalarıdır. Bizler genel olarak, Dergi, Afişler, Cephe kaplamaları, Bilboard, OutDoor kaplamaları, içerik resmi, logo, kurumsal kimlik gibi tüm grafik işlemlerine kusursuz bir şekilde hizmet verdiğimize inanıyoruz.

mr-seo grafik

Tüm bu anlattıklarımızın kısa bir karşılığı, resim yada firmalarınızı temsil eden fotoğrafların stil katılarak dikkat çekmesi haline getirilmesidir. Bu işlem içinde uyum en önemli noktadır.

Grafik tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken önemli ilkeler vardır. Renk tonlamaları, objelerin seçilmesi, gölgelendirmeler vs. tüm bu ilkelerin bilincinde olan uzman ekibimiz ile sektörünüzde büyük bir fark yaratmaya hazır mısınız?

grafik-tasarimiciTüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayrıca istemiş olduğunuz renk ve tonlamalarda yad a elinizde bulunan ögelerden dilemiş olduğunuz tasarımları sizler için kaliteli bir şekilde oluşturuyoruz. Teknolojinin reklam üzerindeki etkisi büyük olduğu için işimizde teknoloji olduğundan reklamlarınızı en iyi noktalara taşıyabilir ya da bizimle irtibata geçerek yapılan tasarımlarınızı kullanıcılara ulaştırmanın en kaliteli yolunu sizlere sunalım.

Seo açısından grafiğin öneminden bahsetmek gerekirse en basitinden içeriğin optimize yapılması için en önemli nokta grafiğin içerik üzerindeki etkisinin sağlam olmasıdır. Çünkü kullanıcı içeriği ziyaret ettiğinde zaman harcaması gerekmektedir. Zaman harcayacağı en önemli noktalardan birisi görsel içeriktir. Görsel içeriğiniz ne kadar sağlam olursa sitenizi ziyaret eden kullanıcılar o kadar fazla sitenizde durabilirler. Buda sizi doğru orantıda etkiler.

Ayrıca hazırlamış olduğumuz grafik tasarımları ile firmanızı temsil eden bir animasyon film hazırlayarak sitenize entegre etmeniz halinde kullanıcıların zaman geçirebilmesi için en önemli noktalardan birisini gerçekleştirmiş olursunuz. Seoyu tüm anlamları ile ele alan MR SEO sizlerin grafik tasarımları dâhil tüm işlerini seoya uyumlu yapıyor.

Sizlerde MR SEO ailesi ile birlikte başarıyı yakalamak istiyorsanız yapmanız gereken dilerseniz internet adresimiz üzerinden dilersenizde 0216 652 2222 numaralı telefondan bizlere ulaşıp detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

seo